Hakkımızda

Rakort Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Türkiye’nin önde gelen ağ bilişim çözümleri firması olma hedefi ile başta kamu ve özel sektör olmak üzere, ülkemize katma değer sağlayacak ağ ve bilişim ürünleri üretmek için kurulmuştur. Kurumsal yapılarda ihtiyaç duyulan ağ teknolojileri ile ilgili birçok ürün, yazılım ve çözümü üreterek hem ülke içerisinde ihtiyacı karşılamak hem de yurtdışına pazarlanabilir ve marka değerine sahip teknolojileri üretip ihraç edebilmeyi amaç olarak belirlemiştir.

Rakort Bilgi ve İletişim Teknolojileri olarak halihazırda birçok kamu kuruluşuna, büyük ölçekli işletmelere uçtan uca bilişim danışmanlığı hizmetleri verilmektedir. Şirket olarak başlıca uzmanlık alanlarımız; ağ sistemlerinin tasarlanması, kurulumu, yapılandırılması, ağ güvenliği, ağ tabanlı ses ve video sistemleri, ağ sistemlerinin yönetimi ve güvenliği için özel yazılım ve ürünler geliştirilmesi ve bunlara ek olarak Linux/Unix sistemlerinin kurulumu, yapılandırılması ve yönetimi, Linux/Unix tabanlı özel çözümler geliştirilmesidir.

FastNAC; geliştirmesi ülkemizde yapılmış olup tamamen yerli / milli kaynaklar ile TÜBİTAK-TEYDEB Destek Programından yararlanılarak Rakort Bilgi ve İletişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiştir. Ancak, ürün ile ilgili tüm sorumluluk Rakort Bilgi ve İletişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. aittir.

BİZE ULAŞIN
Previous
Next